מי אנחנו – Rue Royale

Rue Royale

ב-Rue Royale אנחנו מתנהלות לפי חוק אחד:

תתייחסי לעצמך כמו נסיכה, גם אם יש לך תקציב של משרתת!

וזו, במשפט אחד, המטרה של כל הבלוג הזה.

אנחנו הולכות לעשות את זה ביחד באמצעות סקירות וחוות דעת על מוצרים ומותגים שונים: טיפוח, יופי, בריאות, איכות חיים. יו ניים איט. מה שווה, מה פחות, ואיך לעקוץ את המערכת ולהשיג אותם במחירים הכי טובים.

בנוסף, מדריכים, טיפים ועצות על איך לשפר לעצמנו את החיים.

ותכלס, כל מה שיבוא.

אז מי אנחנו?

קבוצה של כמה חברות, שלאחר שנים של חפירות הדדיות בנושאי איפור, טיפוח, נופש, קריירה וזוגיות החליטו להרחיב את המעגל ולנסות לעשות משהו מועיל עם כל הידע הזה. הקמנו את Rue Royale על מנת לתת לעצמנו כלי לחלוק את מחשבותינו עם העולם, בתקווה שזה יעניין מישהו.

אגב, זו הנקודה בה בדרך כלל מגיעה תמונה גדולה ומרוטשת של הכותבות, עם רשימת הישגים ואסמכתאות ואנקדוטות חמודות על חיינו האישיים. ונורא רצינו לעשות את זה, אבל יש בעיה – יש לנו עבודות, וקריירות, חלקן חופפות לתחומי הכתיבה שלנו פה באתר (איפור וטיפוח, לייף סטייל) – כך שאנחנו קצת מפחדות מהחשיפה.

אין כמו תרחישי אימה שרצים בראש, איך הבוס קורא לנו למשרד שלו ושואל "למה כתבת באתר שלך שהעבודה שלך משעממת?" או "למה הפוסט הזה עלה בשעות העבודה?" כדי לגרום לרתיעה. בנוסף, לדעתנו האנונימיות מאפשרת לנו לכתוב בצורה יותר פתוחה ואמיתית.

אז עמכן הסליחה. מקווה שיום יבוא ויהיו פה מספיק קוראים וקוראות על מנת שנוכל לעשות את זה במשרה מלאה 🙂

וזהו בגדול. המקום הזה די חדש, כפי שאפשר לראות, ואנחנו לומדות תוך כדי תנועה. לכן נשמח לקבל כל הערה או רעיון שיש לכן, בתגובות לפוסטים, במייל או ברשתות החברתיות. כמובן שבמידה ואהבתן נשמח אם תשתפו, ותצטרפו לרשימת התפוצה – זה חינם!

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו על מנת לקבל עדכון על תכנים חדשים ולהשתתף בהגרלות המוצרים.

צרו איתנו קשר: