קבלי קונטור סטיק מבית קים קרדשיאן איפור (KKW Beauty)

קים קרדשיאן איפור

ראשית אני חייבת לפתוח בהתנצלות, קצת התעכבתי עם ההגרלה של מרץ בגלל ענייני קורונה, עבודה ואי ודאות כללית, אבל עכשיו אני מנצלת את חול המועד כדי לחזור בשיא הכוח עם הגרלה שווה ומהממת של מוצר כוכב – קונטור סטיק מבית קים קרדשיאן איפור (KKW Beauty).

כמו שאולי יצא לך לראות, בתקופה האחרונה העדפתי להתרכז ב"חיים עצמם", כמו שאומרים, עם תוכן שרלוונטי לתקופה:

אבל מספיק עם התירוצים, נחזור לסיבה שלשמה התכנסנו: ההגרלה החודשית!

כמו שאת אולי זוכרת, כבר הייתה לנו הגרלה אחת של מסכות וישי, שתי הגרלות שוות של בשמים (רוברטו קוואלי פרדיסו המהמם ודיזל לוברדוס), וכמובן ההגרלה הקודמת שלנו של צללית של ג'פרי סטאר.

והיום – קונטור סטיק של KKW

הפעם בחרתי להגריל את הקונטור סטיק של קים קרדשיאן איפור (הידועה בתור KKW). למה דווקא אותו? דבר ראשון, הוא היה המוצר הראשון שקים קרדשיאן השיקה כחלק ממותג הביוטי שלה. מדובר בסטיק קטן ודו צדדי, שברגע ההשקה נמכר כצמד של סטיק אחד להצללה וסטיק נוסף להארה, אבל מאז עלתה דרישה מטורפת לקנות את המוצרים בנפרד ובסופו של דבר הגברת קרדשיאן הקשיבה והחלה למכור את המוצר כיחיד.

הפורמולה של הסטיק הזה לדעתי קרובה לשלמות. החומר מאד רך ונמרח על העור בצורה קלילה, הפיגמנט מוצלח ומחזיק לאורך זמן, ומנגד לוקח לו זמן להתייבש כך שיש זמן לשחק עם הגוון, והטשטוש שלו קל. באמזון הסט הזה נמכר בכ-300 ש"ח.

באופן אישי לא יצא לי להתנסות בעוד מוצרים של קים קרדשיאן איפור, אבל התגובות שיצא לי לראות על המותג היו לא רעות בכלל. וכמובן אי אפשר לשכוח שמדובר על כוהנת יופי ומובילת דעה (שיש הטוענים שהמציאה את צבע השיער "ברונד"), ושאחותה הקטנה מכרה לא מזמן את המותג שלה, קיילי קוסמטיקס, במעל לחצי מיליארד דולר – ככה שאם יש משהו שהמשפחה הזו יודעת זה ביוטי.

אז איך משתתפים

אז איך מקבלים את הסט המהמם הזה של קים קרדשיאן איפור?

דבר ראשון, הצטרפי לרשימת התפוצה שלנו:

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו על מנת לקבל עדכון על תכנים חדשים ולהשתתף בהגרלות המוצרים.

זה המקום להגיד (שוב) שאנחנו מכבדות מאד כל אחת שהסכימה לתת לנו את כתובת המייל שלה, ואנו מבטיחות לעולם לא להספים, להעביר לצד שלישי או לחפור. הדבר היחיד שאנו מתכוונות לשלוח למי שתבחר להצטרף לרשימת התפוצה שלנו זה עדכונים על פרסום של תוכן חדש + בונוסים והגרלות מיוחדות שאנחנו מתכננות לעתיד. וכמובן, במידה ותרצי, היציאה מרשימת התפוצה היא בלחיצת כפתור ותבוצע מיידית.

דבר שני, שתפי את אחד הפוסטים שלנו ברשת חברתית לבחירתך. זה מאד חשוב לנו להגדיל את קהל הקוראות שלנו, ואני בטוחה שיש פה לפחות פוסט אחד שאהבת ותוכלי לפרגן לו בשיתופון.

וזהו. עשית את שתי הפעולות הקטנות האלו? מקומך בהגרלה מובטח. ברגע שייגמר הזמן שיוקצב עבורה, אנחנו נגריל את הפרס בין כל אלו שזכאיות להשתתף ונפנה לזוכה באופן אישי!

חשוב לדעת– גם אם לא זכית הפעם, מספיק שתישארי חברה ברשימת התפוצה שלנו על מנת להשתתף בכל ההגרלות העתידיות… אז לכי תדעי, אולי תזכי באחת מההגרלות הבאות. וזהו להיום. ההגרלה הזו תהיה פתוחה עד ה-1 למאי. בהצלחה לכולנו!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *