טיפול הפנים החדש של Payot שם סוף לאקנה בזמן המחזור

פאיו

כל מי שיש לה מחזור חודשי מכירה את התסמינים הפיזיים המציקים שבאים איתו כל חודש (למשל: התכווצויות, נפיחות, עייפות וכו'). אז אם זה לא מספיק, מסתבר שיש לא גם מעט הוכחות שמקשרות בין המחזור החודשי לבעיות עור שונות. מתברר שנערות ונשים רבות סובלות מהחרפה באקנה ביום שמתחיל הדימום החודשי ,ורואות הטבה כאשר הדימום נגמר. וגם אצלי, באופן אישי, תמיד שמתי לב כי בזמן המחזור יש לי יותר אקנה מהרגיל, והעור שלי נראה עמום יותר ומרגיש יבש מהרגיל.

זו בדיוק הסיבה שהביאה את מותג הטיפוח הצרפתי Payot לפתח את My Period, אוסף של סרומים טיפוליים שיאזנו את מצב עורנו במהלך המחזור. תוכנית הטיפול כוללת תשעה סרומים המיועדים לטיפול בעור בתחילת, במהלך ואחרי המחזור, ולפי Payot, הם נוצרו בקפידה על מנת לכלול פורמולה ייחודית לכל שלב.

אבל לפני, נבין קצת מה הבעיה.

הקשר בין המחזור החודשי לאקנה

לפי הסטטיסטיקה, נשים מעל גיל 33 הן הסובלות העיקריות מהשפעות הורמונליות הקשורות במחזור החודשי, כש-53% מהן סובלות מהחמרה באקנה, לעומת רק כ-39% מהנערות מתחת לגיל 20. יחד עם זאת, זה אומר שכמעט חצי מהנשים סובלות מרמה מסוימת של אקנה הקשורה למחזור החודשי.

אז למה זה קורה?

מחקר מצא שפתחי בלוטות החלב בעור הם מוקטנים ביותר בין הימים ה-15 ל-20 של המחזור החודשי, במקביל לרמה מקסימאלית של הורמוני אסטרוגן המופקים בערך באותם הימים (סביב הביוץ, הקורה באמצע החודש). השילוב הזה, של כמות גדולה של הורמונים ופתחים קטנים של בלוטות החלב גורם להופעת פצעונים והחרפה באקנה, בערך כשבוע לאחר מכן – ממש בתחילת הדימום החודשי.

ואז הגיעו Payot

את Payot (פאיו) אנחנו מכירים מסרום הפנינים המפורסם שלהם.

מדובר על מותג שהוקם על ידי ד"ר נדיה פאיו, שהייתה אחת הנשים הראשונות שסיימו לימודי רפואה באוניברסיטת לוזאן שבשוויץ, התמקצעה ברפואת עור והקימה את המותג על מנת לספק פתרונות לבעיות עור שונות. עד היום הצוות במעבדות פאיו מוסיף לפעול תחת עקרונות המפתח אותם היא הגדירה, העיקרי שבהם הוא לפתח מוצרים המכילים חומרים פעילים ואפקטיביים לתיקון בעיות עור ספציפיות. הגישה הרפואית של ד"ר פאיו מתמקדת בפיתוח פורמולות עדינות, בטוחות לשימוש ואפקטיביות באמצעות שימוש במרכיבים הטבעיים הטובים ביותר.

לוגו פאיו

טיפול My Period

בשלושת הימים הראשונים למחזור, נשתמש בסרומים המטהרים. "בתחילת הווסת רמות הטסטוסטרון והפרוגסטרון עולות על רמות האסטרוגן", אומרים בצוות Payot. "כתוצאה מכך, הנקבוביות מתרחבות וייצור החלב בעור גדל – ולכן פצעונים קטנים ופגמים יכולים להופיע". הסרום המטהר יכול לטפל בחששות הללו הודות למרכיב המפתח שבו: תמצית נענע צ'יליאנית, שמפחיתה את מראה הפגמים.

כשנגיע ליום הרביעי של המחזור, נתחיל להשתמש בסרומים המרגיעים. "במהלך התקופה הזו, ריכוז הקורטיזול (הורמון הלחץ) משתנה", הם הסבירו. "זה גורם לתנודות במצב הרוח, אך יש לו גם השפעה על רגישות העור. העור תגובתי יותר ויכול להתייבש". כדי להילחם בהתייבשות הזו של העור, הסרומים המרגיעים מועשרים בתמצית יסמין מזינה.

בימים השביעי עד התשיעי, נסגור את הפינה עם הסרומים הממריצים. "בסוף המחזור החודשי, רמות תאי הדם האדומים והברזל נמוכות ביותר, והעלייה בהפרשת החלב בעור גורמת ליצירה של גוון עמום יותר של העור", הם אומרים. "זה מסביר את אובדן הזוהר וכמה סימני עייפות גלויים". כדי להגביר את הזוהרשל העור ולתת לו מראה צעיר יותר, הסרומים הממריצים נוסחו עם תמצית שמן אתרי תפוז מתוק.

טיפול אקנה מחזור של פאיו

בסך הכל, המותג ממליץ לעקוב אחר הטיפול במשך תשעה ימים רצופים ולשלב כל אחד מהם בשגרת טיפוח הערב שלך. יש להשתמש באמפולה אחת של סרום על הפנים והצוואר מדי ערב ולשים אותה במקום סרום לילה לפני הקרם הרגיל. "הסרום יעיל יותר במהלך הלילה, כשהעור נח", מציין מותג טיפוח העור. "בתום הטיפול תוכלי לחזור לשגרה הרגילה שלך בשאר החודש, עד למחזור הבא."

סט סרומים My Period של Payotזמין באמזון או בחנויות הפארם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *