The Hut: האבא של כל אתרי הקניות ברשת

דה האט

היום אני רוצה לדבר על The Hut (דה הוט) – אתר הקניות הבריטי שהוא אולי הגדול מכולם, וללא ספק ה-“אבא” של המון אתרים אחרים. אז בשביל קצת היסטוריה, מה אפשר למצוא בו וכמובן כל הפרטים וקודי ההנחה – המשיכי לקרוא.

the Hut
דה הוט – לחצי לכניסה לאתר

The Hut – הקבוצה

הכל התחיל בשנת 2004 עם בחור אנגלי בשם מתיו שפתח חברה לבניית אתרי אי-קומרס, עוד בימים בהם זה היה חדשני. המודל שלו החל בעצם מבניית אתרי המכר של רשתות בריטיות מוכרות כמו טסקו, ASDA ודומיהן, אבל על הדרך הוא יצר את האתר The Hut והחל למכור בעצמו.

לאט לאט האתר הצליח, והקבוצה החלה לקנות ולספח אליה אתרים נוספים. קצת יותר מ-15 שנה אחרי וקבוצת The Hut (או THG – דה האט גרופ) מפעילה למעלה ממאה אתרים בינלאומיים המוכרים מוצרי צריכה ישירות לצרכן באמצעות פלטפורמת המסחר האלקטרוני שלה. הבולטים שבהם: לוק פנטסטיק, HQHair, מיי בג, Skin Store ובאמת שעוד המון אחרים.

אבל מעל כולם נמצא האתר הגדול מכולם, שבמידה מסויימת משקלל את כל המותגים והאתרים השונים שהחברה מחזיקה – The Hut. החברה טוענת שהאתר מרכז את המותגים המובילים ויוקרתיים ביותר מכל אתרי הקבוצה השונים – כך שאם את מחפשת משהו – כנראה שזה המקום.

חלק ממותגי הביוטי באתר (לחצי לכניסה)

לחצי לכניסה לאתר The Hut

מה יש בו?

לפי הטענה של האתר, יש לו קשרים חזקים וארוכי שנים עם המותגים הגדולים ביותר, וכוח קניה של מעל למיליארד ליש”ט בשנה. למה זה חשוב? זה מתבטא במחירים מאד טובים (לאור יכולת המיקוח של האתר מול הספקים), וגם מסביר למה השקות חדשות בדרך כלל מגיעות לדה האט לפני האחרים. כמה מהמותגים הפופולאריים ביותר של האתר כוללים את Le Creuset, הוגו בוס, ghd, Ted Baker, The North Face ו- LEGO. אבל באמת שזו רשימה קטנה ובאתר יש כמעט אינסוף מותגים – רק היכנסי לרשימה המלאה והסופר ארוכה ותביני.

כן, לגו! אחד המוצרים הכי נמכרים (ושווים) באתר הוא מגוון ענקייי של לגו – לחצי לכניסה

משלוחים

האתר מציע משלוח חינם לישראל בהזמנות של מעל 40 פאונד, או בעלות של כ-4 פאונד על הזמנות קטנות יותר. המשלוח בדרך כלל מתבצע דרך דואר ישראל (עם מספר מעקב) והחשבונית מודבקת (מקופלת) על הצד של הקופסא, כך שסכום ההזמנה לא תמיד נבדק במכס.

לא הייתי בונה על זה, אבל לפעמים מצליחים לעקוץ.

מבחינת מותגים – רוב המוצרים נשלחים לארץ ואין בעיה. אלו שלא נשלחים לארץ – בעיקר מוצרי חשמל או ארוסולים למיניהם – יופיעו באדום ברגע שתנסי לסגור את ההזמנה. הייתי מציינת מותגים ספציפיים אבל משום מה (ובדומה לאתרים אחרים) זה משתנה כל הזמן, ולכן הטיפ היחיד שלי בהקשר הזה הוא פשוט לנסות.

קודי הנחה ל-The Hut

דבר ראשון שחשוב לשים לב אליו הוא שערי המטבע. את הקניות שלי ב-The Hut אני תמיד עושה בליש”ט, ולפי מה שהבנתי מחברות אם מחליפים למטבעות אחרים המחירים עולים. אם כבר בחרת להחליף, ההמלצה שלי היא לעשות בדיקה זריקה מהו שער המטבע הנוכחי ולהשוות את המחירים – ההפרש יכול להיות משמעותי.

בנוסף לכך, האתר נותן קוד הנחה קבוע ללקוחות חדשים אשר תקף על כמעט כל המוצרים:

NEW15

תמיד ישנם עוד קודי הנחה ומבצעים ספציפיים בהתאם למותג ולעונה – אבל מכיוון שהם מוגבלים בזמן, ומכיוון שאנחנו לא יכולות לעדכן את הפוסט באופן כל כך תכוף – את תיהי חייבת לעקוב אחרי קבוצת הפייסבוק שלנו, בה אנחנו מעדכנות על קודי הנחה חדשים באופן שוטף, או להצטרף לרשימת התפוצה שלנו (ועל הדרך להשתתף בהגרלת מוצרים חודשית).

הירשמו לרשימת התפוצה שלנו על מנת לקבל עדכון על תכנים חדשים ולהשתתף בהגרלות המוצרים.

לחצי לכניסה לאתר The Hut

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.