ג'אן ימאן והמדע מוכיחים – זקן עושה אותך מושך יותר

ג'אן ימאן

היום אני בפוסט מיוחד עבור הגברים שבקהל, וקריאה נרגשת אם תרצו – תתחילו לגדל זקן. אני אוכיח את הטענה שלי בשתי דרכים. אחת: באמצעות טיעונים מדעיים ותוצאות של מחקרים. ושתיים: באמצעות תמונות לפני ואחרי של הגבר החתיך באיזור הים התיכון, ג'אן ימאן, הידוע יותר בתור כוכב "הכלה מאיסטנבול" ו-"חלומות בהקיץ". מודה, גם אני נפלתי.

נתחיל מהטיעונים המדעיים.

הוכח מדעית – זקן עושה אותך יותר אטרקטיבי

במחקר שפורסם בכתב העת הרשמי של החברה להתנהגות אנושית, החוקרים דגמו משתתפים נשים וגברים ושאלו אותם על השפעת שיער הפנים של הגבר (או היעדרו) על האופן בו הוא נתפס. הסקר הגיע למסקנה מובהקת סטטיסטית שהמשיכה של גבר גוברת כאשר הוא מגדל את שיער הפנים שלו. עוד מהתוצאות: זקן מלא עדיף על "זקן בר מצווה" פלומתי, וגבר עם זיפים הוא יותר מושך מגבר מגולח לגמרי.

עוד מסקנות:

  • הכי אטרקטיבי – נשים שהתתפו במחקר דירגו מראה של זיפים עבים בתור המראה האטרקטיבי ביותר. גברים נהנו באותה מידה ממראה של זיפים כבדים או זקן מלא.
  • בריא יותר – גם נשים וגם גברים ציינו כי גבר עם זקן מלא נראה בריא יותר מאלו ללא שיער פנים כלשהו.
  • כישורי הורות – גם בקטוגריה הזו, גברים עם זקן מלא נתפסו כמוצלחים יותר.
  • גבריות – תפיסת הגבריות של הגבר עולה ביחס ישר לכמות שיער הפנים שיש לו.
מתוך האינסטגרם של ג'אן ימאן

אז לפחות לפי המחקר המדעי, אם אתה מסוגל לעשות את זה – גדל זקן.

הוכחה ויזואלית – ג'אן ימאן

למי שלא מכיר, ג'אן ימאן הוא אחת הסיבות ש"הכלה מאיסטנבול" צברה מעריצות רבות. בכלל מדובר על משפטן שהחל לשחק רק לפני חמש שנים, ומאז השתתף בחמש סדרות טורקיות שונות שהקנו לו פרסום בינלאומי והערצה, גם בישראל. ונכון, הוא חתיך הורס, אבל כנראה שלא הייתי מדברת עליו פה אם הוא לא היה מגלח את שיער הפנים שלו ועל הדרך נותן לי הדגמה מושלמת לטענה.

בואו, זה לא שהוא נראה עכשיו רע.. אבל תשפטו בעמצכם:

ג'אן ימאן
ג'אן ימאן עם ובלי זמן

לפי דיווחים בתקשורת התורכית, השחקן ממוצא ארמני קיצר את השיער הארוך שלו וגילח את הזקן לקראת שירות צבאי שהוא נדרש לעשות באיזור איזמיר, וזה היה מעצב השיער שלו שהעלה את התמונה.

ג'אן ימאן עם הספר
עם הספר

אז אם אכן יש גברים בקהל – דבר ראשון, גדלו זקן.

דבר שני, תתחילו לטפח אותו – היכנסו לקרוא את הסקירה שלי על מוצרי לוריאל מן אקספרט לטיפוח שיער הפנים. לא מדובר על המוצרים הכי יוקרתיים, אבל מדובר על אחלה התחלה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *