ג'יג'י חדיד עצרה מתפרצת לבמה בתצוגה של שאנל בשבוע האופנה ומישהו צילם את הכל

ג'יג'י חדיד בשבוע האופנה

שבוע האופנה ממשיך לייצר לנו רגעים היסטריים. זה קרה בתצוגת אביב-קיץ 2020 של שאנל כאשר כוכבת יוטיוב – שחיה קצת בסרט אם תשאלי אותי – ניסתה להתפרץ ולעלות על הבמה באמצע התצוגה, ונעצרה על ידי לא אחרת מאשר ג'יג'י חדיד ה-Badass.

הקומיקאית מארי בנוליאה קפצה מתוך הקהל והחלה ללכת על מסלול התצוגה ב-Grand Palais כשהיא לובשת חליפת שאנל מזוייפת. במקרה הזה המסלול היה בנוי משני מפלסים, שעוצבו כגג של בניין שאנל המפורסם ברו קאמבון. המתפרצת החלה ללכת בין שתי דוגמניות אחרות, עד שמצאה את עצמה נעצרת על ידי ג'יג'י חדיד האימתנית.

כאמור המתיחה שלה לא הצליחה להחזיק לאורך זמן, כי גיג'י חדיד צעדה אליה, הורידה אותה מהבמה וחסמה את הדרך שלה לחזרה למסלול, עד להגעת כוחות הביטחון הצרפתים, כנראה האיטיים בעולם.

היוטיוברית בחרה להשתלב בנוף השאנלי עם חליפת חצאית קלאסית מזמש שחור ולבן, כולל הכפתורים הזהובים הקלאסיים וכובע שחור. בלוק המוזר הזה בנולייה חיכתה בסבלנות לצעדת הסיום של הדוגמניות ואז כאמור טיפסה על המסלול כפי שכבר עשתה בתחילת השבוע בתצוגת לבני הנשים של etam. כנראה לא הבינה שבדיחה שחוזרת על עצמה כבר לא כל כך מצחיקה.

ג'יג'י חדיד
ג'יג'י חדיד לפני התקרית
המטרידנית מטפסת על המסלול
לוק של עזרת נשים בבית הכנסת בנתניה

ועכשיו אחרי שהסיפור הזה מאחורינו, אפשר לדבר על הדברים החשובים. כי אם המקרה הזה לימד אותנו משהו על ג'יג'י חדיד זו העובדה שהיא לא רק מהממת – מדובר פה על בחורה קשוחה, קרת רוח וחריפה. עוד ביטוי לכך ניתן למצוא בשיתוף הפעולה העסקי שלה עם המותג מייבלין.

סודות היופי של ג'יג'י חדיד

בריאיון למגזין פיפל, לא מזמן, ג'יג'י חדיד פירטה קצת על שגרת הטיפוח שלה.

"יש לי משהו נגד טיפולי פנים", היא אמרה. "אני מרגישה שגם ככה נוגעים ומשחקים לי עם הפנים כשאני על הסט, אז אני לא רוצה שעוד אנשים יגעו בפרצוף שלי! גם למדתי מהר מאוד להירדם איפה שאני יכולה. אני ישנה ברכב בנסיעות בין אירוע לאירוע".

לגבי הגבות שלה, ג'יג'י חדיד הבהירה ש-"אני לא נוגעת בהן כי אני מפחדת לבלגן אותן. על בסיס יומיומי אני לא שמה עליהן שום דבר. אבל כשאני יוצאת אני לפעמים רוצה למלא אותן, ואז אני אוהבת להשתמש במוצר של מייבלין שנקרא Brow Drama. בדרך כלל את זקוקה לעיפרון, למברשת, ומשהו שיחזיק אותם יחד –Brow Drama היא שלושתם; את יכולה למלא את הצבע, לאחר מכן לעצב את הצורה, וזה יישאר ככה לאורך זמן".

מייבלין + ג'יג'י חדיד
הקולקציה של ג'יג'י עבור מייבלין

ג'יג'י חדיד + מייבלין

לאור זאת, בשנה שעברה ג'יג'י חדיד חברה למותג מייבלין, ויצרה שתי קולקציות: EAST COAST GLAM ו- WEST COAST GLOW בהשראת הערים ניו יורק ולוס אנג'לס, בהן היא מבלה את רוב זמנה. קולקציות האיפור משדרות אווירה ורודה ופסטלית שאני מאד אהבתי.

המוצר הכי מלהיב של שיתוף הפעולה הזה היה פלטת הצלליות Jetsetter שלא הגיעה לארץ, אבל עושה חיל בחו"ל. מקווה שייצא לי להתנסות במוצרים בהקדם, ולכתוב עליהם בהרחבה!

אם כבר ניסית, אשמח לשמוע מה הכי אהבת בתגובות.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *