ביצ' פליז: על ג'קט פליז בפחות ממאה שקל שמשגע את האינטרנט

ג'קט פליז

חברות יקרות, לכבוד העובדה שאנחנו תקועות בבית כבר כמה חודשים ועם הכניסה לסגר השני, הצטרפו אלי לטיול מחשבתי בו נחלום בהקיץ ונחזור כעשר שנים אחורה. אני נמצאת בדרום אמריקה. בדיוק יצאתי להליכה קצרה ברחובות ברילוצ'ה, ואני קונה לעצמי גלידה. לכל מקום אליו אני מסתכלת אני רואה גברים אירופאים חסונים וגבוהים הלבושים בג'קט פליז של נורת' פייס, ואני מדמיינת שאני מיה קולוצ'י.

ואיפה את?

אבל הנה, התעוררתי. ואני שוב בלופ הארוך, המוזר, העצוב, הסוריאליסטי שהוא שנת 2020.

ובשנה כזו, זה דווקא ממש לא מפתיע שהאינטרנט משתגע מחתיכת ג'קט פליז ב-90 שקל שחזר למלאי. הרי מה אנחנו רוצות יותר מאשר משהו חם וצמרירי, שיעטוף וינחם אותנו בזמן שאנחנו יושבות על הספה וצופות בפרשנים המנתחים את נתוני התחלואה.

אז נכון, את לא הולכת לטייל בשלגי ההימלאיה בקרוב, וכנראה שגם אפילו לא בגליל. אבל בכל זאת נראה לי שהיית רוצה לדעת על כך שהמותג Amazon Essentials , מעין "מותג הבית" של אמזון, חשף בשקט בסוף השנה שעברה ג'קט פליז מהמם עם רוכסן לכל האורך שצבר סביבו כת מעריצים קטנה.

והוא סוף סוף חזר למלאי כמעט בכל גודל מששת הצבעים שלו.

ג'קט פליז
ג'קט פליז של אמזון Essentials

ג'קט פליז Polar Fleece Lined Sherpa Full-Zip

אז לג'קט הפליז הזה, שעולה כ-30 דולר ליחידה, יש כבר מעל ל-900 דירוגים ותגובות, והוא יושב על דירוג ממוצע של 4.5 כוכבים. המגיבות משבחות את הפליז על הנוחות שלו, העובדה שהוא מרגיש נפלא על העור, ורבות ציינו שהוא נראה יקר יותר מתג המחיר האמיתי שלו.

אחת המגיבות אפילו כתבה: "יותר טוב מפטגוניה!!!" (סימני הקריאה המוגזמים במקום).

"הוא כל כך חם וכל כך רך, כל מה שאני רוצה לעשות זה לחבק את עצמי", כתבה מגיבה אחרת, קצת עצובה לדעתי. הכותרת שהיא נתנה לתגובה? "הז'קט הטוב ביותר אי פעם."

אבל למרות שזה ממש מצחיק אותי, וגם ככה אני תקועה בבית, יש גבול על כמה תגובות אני יכולה להסתלבט. ממליצה שתיכנסו לעמוד המוצר ותקראו לבד, הוא באמת נראה מושלם והמחיר בדיחה. הנה כמה דוגמאות לצבעים:

האינטרנט מספר כי בפעם הקודמת המלאי נגמר ממש ממש מהר – אז לא הייתי מחכה עם זה יותר מדי. וגם, אסור לשכוח שאנחנו מתקרבות לפריים דיי, וטירוף הקניות מתגבר.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *