השרשרת הסתבכה? איך משחררים שרשרת סבוכה

שרשרת

כולנו מכירות את הרגע המעצבן הזה בו את פותחת את קופסת התכשיטים שלך רק כדי לגלות סבך מוזר של שרשראות סבוכות. אין הרבה משימות מתסכלות ומייגעות יותר מאשר לנסות להתיר קשר הדוק בשרשרת שהסתבכה, במיוחד כאשר את ממהרת וצריכה להתחיל לשבור את הראש ולחשוב איך משחררים שחררת שהסתבכה במהירות.

הייתי שם הרבה פעמים, אבל למרבה המזל, גיליתי כמה דרכים חסרות כאב ראש להתיר אפילו את הקשרים הגדולים ביותר, אפילו כאלו שמורכבים מכמה שרשראות נפרדות. פחד.

לא משנה באיזה מצב ביש של הסתבכות של השרשרת את נמצאת, שימוש בכמה פריטים ביתיים כגון סיכת תפירה, פינצטה, או אפילו שמן תינוקות יכולים לעזור להקל על שחרור הסבך.

לפני שתתחילי בתהליך ההתרה, שימי לב לכמה דברים שכדאי לזכור. ראשית, הקפידי להתרחק מכיורים או פתחי ניקוז. זה אולי נראה מובן מאליו, אבל היו פעמים רבות שבהן נכנסתי לחדר האמבטיה כדי ליהנות מתאורה טובה יותר וכמעט והפלתי את השרשרת האהובה עליי למערכת הניקוז. כמו כן, כאשר מפרקים את השרשרת, אל תמשכי חזק מדי. יש שרשראות עדינות שיישברו בקלות רבה יותר ממה שאת חושבת.

בהמשך, ריכזנו ארבעה טיפים שיעזרו לך להתיר שרשראות סבוכות, במקרים בהם אצבעות זריזות לא עושות את העבודה. המשיכי לקרוא כדי ללמוד את השיטות הטובות ביותר, ועוד כמה טיפים כיצד לאחסן את התכשיטים שלך על מנת להימנע משרשראות סבוכות לתמיד.

שחרור שרשרת שהסתבכה בעזרת מחט

הפתרון הפשוט ביותר כדי להתיר קשר בשרשרת שלך הוא שימוש במחט תפירה, נעץ, סיכת ביטחון או אפילו הזיז החד שנמצא בגב העגיל. בעיקרון, את יכולה להשתמש בכל דבר קטן, מחודד וארוך. בשיטה הזו, הקפידי לבצע את הפעולות עם המחט במקום מואר היטב, כדי שתימנעי מלדקור את עצמך. כמו כן, הקפידי לא למשוך חזק מדי, שכן שרשראות עדינות במיוחד עלולות להתפרק.

מה תצטרכי: מחטי תפירה או חפץ חד אחר.

 1. הניחי את השרשרת שלך תחת אור בהיר.
 2. תקעי את המחט או החפץ החד במרכז הקשר. אם משתמשים בשתי מחטים, נועצים את שתיהן לתוך הקשר בו-זמנית.
 3. השתמשי בעדינות במחט כדי ליצור פתח בקשר כדי שתראי בצורה ברורה יותר את הסבך. אם את משתמשת בשתי מחטים, משכי את שתיהן הרחק אחת מהשנייה תוך כדי שהן תחובות בקשר כדי ליצור את הפתח.
 4. השתמשי במחט כדי להתיר את הקשר ולמשוך את הקצוות שלו לכיוונים שונים.
 5. חזרי על התהליך הזה עד שהשרשרת נפתחת.

שמן תינוקות

תאמיני או לא, שמן תינוקות הוא אחד ההימורים הטובים ביותר בכל הנוגע להתרת קשרים בתכשיטים. כל מה שאת צריכה זה קצת שמן כדי להתחיל להתיר את הקשר.

מה תצטרכי: שמן תינוקות, צמר גפן, מים חמים.

 1. הניחי את השרשרת שלך על משטח שטוח.
 2. הספיגי קצת צמר גפן עם שמן תינוקות.
 3. השתמשי בצמר הגפן כדי למרוח את שמן התינוקות על הקשר בשרשרת.
 4. שפשפי את הקשר בין האצבעות כדי לגרום לו להתרופף, השתמשי במחט כדי לעזור להתיר הסתבכות במידת הצורך.
 5. שטפי את השרשרת במים חמים וסבון.

לא משנה באיזו שיטה את משתמשת, זכרי לעבוד בעדינות ככל האפשר כדי למנוע שבירה של השרשרת בטעות.

התרת שרשרת שהסתבכה בעזרת טלק

עוד מוצר מפתיע שיכול להועיל בעת שחרור השרשרת שלך הוא טלק. כמו שמן תינוקות, הוא יכול לסייע בהתרת הקשר.

מה תצטרכי: טלק, מים חמים.

 1. הניחי את השרשרת שלך על משטח שטוח.
 2. פרזי טלק ישירות על כל השרשרת.
 3. שפשפי את הקשר בין האצבעות כדי לגרום לו להתרופף, והשתמשי במחט במידת הצורך.
 4. שטפי את השרשרת במים חמים וסבון.

השתמשי בפינצטה

אם אין לך מחט תפירה בהישג יד, תוכלי להשתמש בפינצטה כדי לעזור להתיר את הקשר בשרשרת שהסתבכה. בעוד שפינצטה עשויה להיראות כאופציה עדיפה (מכיוון שהן קלות לתמרון), תרצי להיזהר מאוד לא לחתוך בטעות את השרשרת שלך לשתיים. עדינות וזהירות הן המפתח.

מה תצטרכי: פינצטה.

 1. הניחי את השרשרת שלך במקום מואר במיוחד.
 2. השתמשי בזהירות בפינצטה שלך כדי להתחיל להתיר את הקשר, עד למצב שהוא רופף ככל האפשר.
 3. לאחר שהקשר רופף מספיק, השתמשי באצבעותיך כדי להתיר את השרשרת.
שרשרת שהסתבכה
איזה בלאגן

כיצד למנוע סבכים בעת אחסון שרשראות

עם כל סוג של תכשיט, במיוחד תכשיטים יקרים, חשוב לאחסן את הפריטים כראוי כאשר את לא עונדת אותם. באופן אישי, הייתי אחת שעורמת שרשראות יחד, אבל עם הזמן מצאתי שהפתרון הטוב ביותר הוא שימוש בקיט / מארז לאחסון תכשיטים, בניגוד למגירה או קופסה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *