דרו ברימור שיתפה את הסוד שלה איך להעלים חצ'קון מציק

דרו ברימור

אז מסתבר שלדרו ברימור יש מסורת: פעם בשנה היא משתפת את כל העוקבים שלה באינסטגרם בטיפים, ווידויים ומוצרי היופי האהובים עליה. השחקנית החמודה הייתה יכולה בקלות לנצל את הבמה כדי לדחוף את המותג הפרטי שלה – Flower Beauty -ואל תטעי, היא לגמרי עושה את זה. אבל לצד זה, היא גם מראה אהבה למותגים אחרים ומשתפת מבט לא מצונזר על ההתמודדות האישית שלה עם אתגרי היופי. ואחד הטיפים המעניינים שהיא שיתפה השבוע הוא לגבי השאלה שכולנו שאלנו בשלב כזה או אחר – איך להעלים חצ'קון מציק?

"אני לא יודעת למה – מי שאחראי על מצבים נשיים למעלה – אבל אני לא יכולה להתחמק מהתפרצות חצ'קונים לאחרונה. אני לא יודעת מה זה. אני לא יודעת אם זה הורמונלי, אני לא יודעת אם זה מזג אוויר, אני לא יודעת אם זה דיאטה", אמרה בארימור בסרטון סלפי שנראה כאילו הוקלט בחדר האמבטיה שלה. אז למרות שהיא כנראה לא ממש סגורה על הסיבה שזה קורה, היא בהחלט מצאה טיפ לגבי הטיפול בבעיה.

"משהו שאני רוצה לחלוק איתכם שלמדתי לגמרי אתמול בלילה: תמיד שמעתי על קרח, קרח, קרח. אז יצא לי החצ'קון העצום הזה, תודה רבה, ואז פוצצתי אותו, ואז הנחתי עליו קרח", אמרה ברימור כשהיא מתייחסת למקום ליד שפתה התחתונה. "והבוקר, הרבה יותר טוב!"

עכשיו, היא לא אומרת שהפצעון פשוט נעלם בגלל הקרח, אבל זה כן גרם להבדל בולט בהשוואה למקרים קודמים שבהם היא לא יכלה שלא לפוצץ אותו. היא אומרת שלמרות שזה "אדום בוהק ומזעזע ולא יהיה קל לכסות אותו", על ידי השימוש בקרח לאחר מכן היא הצליחה לצמצם את הנפיחות באופן משמעותי.

"זאת אומרת, הוא היה צריך להימשך לעוד יום, אבל מחר הוא כבר ייעלם". מצד שני, היא מודה שלמרות שהנפיחות תרד, כנראה שהשינוי בצבע הולך להישאר, אבל היא מוכנה גם לזה: "גם הטריק הזה של Visine עובד", בארימור אומרת. "שימי את הוויסין על האדמומיות, ואני נשבעת באלוהים, זה באמת מבהיר אותה".

והיא צודקת: רופאי עור אישרו כי למרות שהיא מיועדת להפחתת אדמומיות בעיניים, ויסין (תמיסה מבית ג'ונסון אנד ג'ונסון) עוזרת גם בהוצאת האדום מפצעונים, וגורמת להם להיראות פחות ברורים למשך כמה שעות על ידי צמצום כלי הדם.

אז עם בקבוק ויסין שעולה כ-3 דולר באמזון וקרח שברוך השם יש בחינם, דרו בארימור לימדה אותנו איך להעלים חצ'קון בדרך שהיא לא רק מדהימה באפקטיביות שלה, אלא גם ממש נוחה לכיס.

דרו ברימור מלמדת איך להעלים חצ'קונים
לפעמים כנות זה TMI גברת

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *